Lista startowa

Edycja: Wiosna 2024
Data: 22 maja 2024
Zapisz się do 20 maja 2024

Park Poniatowskiego - 22 maja 2024

Kategoria Rodzinna (27 zawodników)
Lp Nazwisko i imię Klub Chip Minuta
1Bem Maria (2017)MKS Metalowiec Łódź
2Bełc Tymon (11.06)Indywidualnie
3Bielawski Antoni (2013)UKS Azymut Pabianice
4Błoch Krzyś i Andrzej (2015 )Indywidualnie
5Chmielecka Zofia (2017)UKS Orientuś Łódź
6Chmielecka Maja (2021)UKS Orientuś Łódź
7Janiak Jagoda (2018)Indywidualnie
8Jankowska Kalina (2015)UKS Orientuś Łódź
9Komsa Piotrek (2017)UKS Orientuś Łódź
10Komsa Ola (2015)UKS Orientuś Łódź
11Kowalczyk Lena (2015)UKS Azymut Pabianice
12Kwiatkowska Zosia (2015)UKS Orientuś Łódź
13Lorenc Samuel (2015)UKS Azymut Pabianice2146588
14Mazur Matylda (2016)UKS Azymut Pabianice8044575
15Mrozik Lidia (2023)UKS Orientuś Łódź
16Niewola Liliana (2017)Indywidualnie
17Pakos Tomek (2016)UKS Orientuś Łódź
18Pakos Maciek (2014)UKS Orientuś Łódź
19Romanowska Matylda (2018)Indywidualnie
20Siudek Piotr (2014)UKS Orientuś Łódź
21Stelmachowska Gabriela (2017)Indywidualnie
22Tomecka Hanna (2014)UKS Azymut Pabianice
23Wolski Ivo (2012)UKS Azymut Pabianice
24Wrona Malgosia (2012)UKS Orientuś Łódź
25Zwolińska Pola (2018)Indywidualnie
26Zwolińska Pola (2018)Indywidualnie
27Ławniczak Maria & Ignacy (2019/)Szuflandia biega
Kategoria Zuchwali Mężczyźni (13 zawodników)
Lp Nazwisko i imię Klub Chip Minuta
1 Ciupa Jan (2008)UKS Orientuś Łódź8007227
2Biniaszczyk Konrad (2003)1 BKPOW
3CIUPA Wojtek (2014)UKS Orientuś Łódź8007745
4Czarnecki Mateusz (1984)1 BKPOW
5Jankowski Leon (2010)UKS Orientuś Łódź
6Kowalewski Dominik (1975)Szakale Bałut Łódź
7Kwiatkowski Mateusz (2014)UKS Orientuś Łódź
8Matejczuk Piotr (2009)Górnik Łęczyca
9Ryminiecki Robert (1987)UKS Orientuś Łódź
10Rzeńca Piotr (1970)UKS Orientuś Łódź7200163
11Stemborowski Bartłomiej (1999)Indywidualnie
12Szczech Bartosz (2004)1 BKPOW
13Witkowski Zbigniew (1969)Indywidualnie8007221
Kategoria Zuchwałe Kobiety (17 zawodników)
Lp Nazwisko i imię Klub Chip Minuta
1Badowska-Bielawska Katarzyna (1990)UKS Azymut Pabianice
2CIUPA MONIKA (1978)UKS Orientuś Łódź8020578
3Dyzio Katarzyna (1988)WKS Wawel Kraków842661
4Kovalenko Anna (1997)LeO-team8091883
5Kowalczyk Sandra (1990)Indywidualnie
6Kuleta Paulina (1992)Dzik Komando
7Lorenc Joanna (1982)UKS Azymut Pabianice
8Lorenc Sara (2011)UKS Azymut Pabianice887245
9Mazur Marta (2014)UKS Azymut Pabianice8044574
10Mazur Katarzyna (1983)UKS Azymut Pabianice8501692
11Moroz-Gołacka Katarzyna (1979)UKS Orientuś Łódź
12Śmgielska Weronika (2008)MKS Metalowiec Łódź
13Stępień-Dudek Małgorzata (1976)Rodzinna Grupa Rowerowa
14Trzewikowska Paulina (1983)TEAM OSMO
15Walewska Justyna (1981)UKS Orientuś Łódź
16Wiktorska Andżelika (1981)MKS Metalowiec Łódź8037103
17Wojtczak-Luter Anna (1973 )MKS Metalowiec Łódź
Kategoria Sztafeta 50+ (19 zawodników)
Lp Nazwisko i imię Klub Chip Minuta
1 Bek Michał (1981)
Jankowski Michał (1984)
RGR Łódź / UKS Orientuś Łódź8004713
2 Chmielecki Piotr (1987)
Trepczyński Franciszek (2009)
UKS Orientuś Łódź
8007743
3 Ewiak-Paszyńska Alicja (1987)
Paszyński Piotr (1981)
UKS Orientuś Łódź8229158
8093099
4 Kunikowski Tomasz (1988)
Tomecki Tomasz (1979)
MKS Metalowiec Łódź8037110
8037105
5 Malczewska Katarzyna (2012)
Malczewski Wojciech (1979)
UKS Orientuś Łódź8442644
8618391
6 Nowak Magdalena (1977)
Nowak Paweł (1977)
UKS Orientuś Łódź8646295
8012842
7 Pabich Maria (1982)
Łubisz Dominik (2006)
UKS Azymut Pabianice8033071
8071013
8 Pałka Szymon (1996)
Ryminiecki Robert (1987)
UKS Orientuś Łódź
9 Rzeńca Piotr (1970)
Rzeńca Tomasz (2008)
UKS Orientuś Łódź7200163
8412209
10 Siudek Krzysztof (2009)
Siudek Konrad (1977)
UKS Orientuś Łódź8618390
11 Stańczak Hania (2006)
Konc Katrzyna (1975)
UKS Azymut Pabianice2146625
8071027
12 Stępień-Dudek Małgorzata (2000)
Wdowiak Robert (1970)
Rodzinna Grupa Rowerowa
8004718
13 Sztranek Iwona (1974)
Sztranek Paweł (1970)
UKS Azymut Pabianice2043890
1407621
14 Trepczyńska Hanna (2011)
Trepczyński Jarosław (1983)
UKS Orientuś Łódź
15 Walińska Natalia (1994)
Podlewska Paulina (1990)
1 BKPOW8037102
8037104
16 Winczewska Kasia (1992)
Moroz Kasia (1979)
UKS Orientuś Łódź
17 Ziółkiewicz Krzysztof (1965)
Vacat Mały (2024 )
UKS Orientuś Łódź
18 Zuchmański Przemysław (1998)
Horoszkiewicz Adrian (1992)
UKS Orientuś Łódź8646296
19 Łubis Michał (1985)
Łubis Karolina (1989)
UKS Azymut Pabianice8026570
Kategoria Sztafeta 50- (7 zawodników)
Lp Nazwisko i imię Klub Chip Minuta
1 Grzymkiewicz Mateusz (2008)
Słomczyński Ignacy (2003)
UKS Orientuś Łódź8623612
8195834
2 Młynarczyk Kaja (2006)
Kozuń Marika (2006)
UKS Azymut Pabianice8071021
8071022
3 Pabich Mariusz (1988)
Wiśniewski Adam (2010)
UKS Azymut Pabianice8281288
8095410
4 Rawecka Zofia (2007)
Wojczyk Marta (2005)
UKS Orientuś Łódź8339310
8007226
5 Sztranek Maciej (2006)
Krempiński Franciszek (2007)
UKS Azymut Pabianice8071025
8505414
6 Wojczyk Zofia (2009)
Witkowska Agata (2009)
UKS Orientuś Łódź8618393
8618392
7 Łubisz Łukasz (2009)
Janczyk Patryk (1999)
UKS Azymut Pabianice8078077
© 2023 GEKONET
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    AKCEPTUJĘ