Końcowe wyniki zawodów                                              24.05.2024 08:22:21
                               ŁódŸ Park Tour - sztafety
===PRO SPORT Piotr Paszynski=============================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Końcowe wyniki zawodów: Rodz        2.3km    0m 22k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Pakos Tomek              UKS Orientuœ, ŁódŸ   E75            33.28  +      0.00
  2.Ławniczak Maria & Karol  Szuflandia biega     SZU            37.17  +      3.49
  3.Pakos Maciek             UKS Orientuœ, ŁódŸ   E75            39.39  +      6.11
  4.Rajski Dawid, Żuber FraciszekUKS Orientuœ, ŁódŸ   E75            41.30  +      8.02
  5.Rajski Kajetan, Jan ŻuberUKS Orientuœ, ŁódŸ   E75            42.25  +      8.57
  6.Kwiatkowska Zosia        UKS Orientuœ, ŁódŸ   E75            42.29  +      9.01
  7.Janiak Jagoda            Indywidualnie        IND            45.13  +     11.45
  8.Wolski Ivo               UKS Azymut, Pabianic E71            46.34  +     13.06
  9.Mazur Matylda            UKS Azymut, Pabianic E71            47.16  +     13.48
 10.Lorenc Samuel            UKS Azymut, Pabianic E71            47.45  +     14.17
 11.Roeltel Klara            UKS Orientuœ, ŁódŸ   E75            49.29  +     16.01
 12.Rytter Klara             Indywidualnie        IND            51.02  +     17.34
 13.Jankowska Kalina         UKS Orientuœ, ŁódŸ   E75            52.01  +     18.33
 14.Ławniczak Ignacy & SabinaSzuflandia biega     SZU            52.38  +     19.10
 15.Siudek Piotr             UKS Orientuœ, ŁódŸ   E75            53.28  +     20.00
 16.Romanowski Jakub         Indywidualnie        IND            59.23  +     25.55
 17.Chmielecka Maja          UKS Orientuœ, ŁódŸ   E75            66.32  +     33.04
 18.Chmielecka Zofia         UKS Orientuœ, ŁódŸ   E75            66.33  +     33.05
 19.Tomecka Hanna            UKS Azymut, Pabianic E71            69.27  +     35.59
    Bem Maria                MKS Metalowiec, ŁódŸ E17        NKl               
    Mrozik Lidia             UKS Orientuœ, ŁódŸ   E75        NKl               
    Wrona Malgosia           UKS Orientuœ, ŁódŸ   E75        NKl               
    Bełc Tymon               Indywidualnie        IND        NKl               
    Błoch Krzyœ i Andrzej    Indywidualnie        IND        NKl               
    Niewola Liliana          Indywidualnie        IND        NKl               
    Stelmachowska Gabriela   Indywidualnie        IND        NKl               
    Zwolińska Pola           Indywidualnie        IND        NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: Zuch-K      2.6km    0m 23k  
---------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kovalenko Anna           LeO-team             LEO            16.57  +      0.00
  2.Dyzio Katarzyna          WKS Wawel, Kraków    K30            21.00  +      4.03
  3.Mazur Katarzyna          UKS Azymut, Pabianic E71            24.21  +      7.24
  4.Biniecka Małgorzata      UKS Azymut, Pabianic E71            24.59  +      8.02
  5.Wojtczak-Luter Anna      MKS Metalowiec, ŁódŸ E17            27.59  +     11.02
  6.Matejczuk Agata          Indywidualnie        IND            28.15  +     11.18
  7.Mazur Marta              UKS Azymut, Pabianic E71            29.38  +     12.41
  8.CIUPA MONIKA             UKS Orientuœ, ŁódŸ   E75            30.20  +     13.23
  9.Kowalczyk Sandra         Indywidualnie        IND            31.47  +     14.50
 10.Lorenc Joanna            UKS Azymut, Pabianic E71            37.45  +     20.48
 11.Lorenc Sara              UKS Azymut, Pabianic E71            39.45  +     22.48
 12.Kutrawh Anna             Indywidualnie        IND            44.23  +     27.26
 13.Letnokova Anna           Indywidualnie        IND            44.39  +     27.42
 14.Myck Bogna               Indywidualnie        IND            51.50  +     34.53
    Walewska Justyna         UKS Orientuœ, ŁódŸ   E75        NKl               
    Kuleta Paulina           Dzik Komando         KOM        NKl               
    Œmgielska Weronika       MKS Metalowiec, ŁódŸ E17        NKl               
    Wiktorska Andżelika      MKS Metalowiec, ŁódŸ E17        NKl               
    Moroz-Gołacka Katarzyna  UKS Orientuœ, ŁódŸ   E75        NKl               
    Trzewikowska Paulina     TEAM OSMO            OSM        NKl               
    Stępień-Dudek Małgorzata Rodzinna Grupa Rower RGR        NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: Zuch-M      2.6km    0m 23k  
---------------------------------------------------------------------------------------
  1.Ryminiecki Robert        UKS Orientuœ, ŁódŸ   E75            16.45  +      0.00
  2.Biniaszczyk Konrad       1 BKPOW              BKP            22.36  +      5.51
  3.Stemborowski Bartłomiej  Indywidualnie        IND            22.54  +      6.09
  4.Szczech Bartosz          1 BKPOW              BKP            23.33  +      6.48
  5.Witkowski Zbigniew       Indywidualnie        IND            23.41  +      6.56
  6.CIUPA Wojtek             UKS Orientuœ, ŁódŸ   E75            30.19  +     13.34
  7.Kwiatkowski Mateusz      UKS Orientuœ, ŁódŸ   E75            35.14  +     18.29
  8.Wuchajow Zachar          Indywidualnie        IND            44.27  +     27.42
  9.Matejczuk Piotr          Górnik Łęczyca       GLE            48.29  +     31.44
    Ciupa Jan                UKS Orientuœ, ŁódŸ   E75        NKl               
    Jankowski Leon           UKS Orientuœ, ŁódŸ   E75        NKl               
    Rzeńca Piotr             UKS Orientuœ, ŁódŸ   E75        NKl               
    Kowalewski Dominik       Szakale Bałut ŁódŸ   SBL        NKl